MateX03 Leader

MateX03

MateX03


  • Registrován: Před 1 rokem
  • Poslední přihlášení: Před 11 dny
  • Zobrazení profilu: 868
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.

Fórum


Nejnovější příspěvky

Problém byl již vyřešen na Discordu.

Před 1 měsícem

Zdravím,
podle toho, jaké jsem obdržel screeny od Helperky, se kterou si problém řešil jak v Minecraftu, tak i zde na fóru, tak nevidím žádnou chybu, které by se měla Nikol dopustit. Slovo, které si napsal, je rozhodně bráno jako urážlivé, případně jako vulgarita. To, jak to slovo v dané situaci vyhodnotila Helperka, je věc druhá, nicméně se z mého pohledu nedopustila žádné chyby.

Sám si psal, že velmi dobře znáš pravidla. Proto mne zajímá, z jakého důvodu si je porušoval, a také proč si se následně bránil tím, že je neporušuješ. Ať už sis v dané situaci myslel, že pravidla porušuješ či ne, velice podstatným faktem je to, že ve chvíli, kdy tě na něco upozorní člen Admin teamu, ať už kickem či warnem (což, jak ti Helperka správně napsala, ani nebylo její povinností), tak ty jsi povinen uposlechnout varování od toho daného člena Admin teamu a nesmíš ve svém chování pokračovat. Vzhledem k tomu, že si ve svém chování nadále pokračoval (psaním stále stejného nevhodného slova), tak ti následně byl udělen vyšší trest.

Co se týče záležitosti, kterou si původně chtěl řešit, tak, jak ti také Helperka napsala, residence se automaticky maže po 30 dnech neaktivity. Není žádným způsobem omezeno nebo dokonce zakázáno, že si nějaké místo, i když původně residenci někoho jiného, nemůže zabrat jiný hráč. Nejsme zodpovědni za to, že se tvoje residence smazala, a že si ji zabral jiný hráč. Na to, že se po 30 dnech neaktivity residence automaticky maže se upozorňuje velmi často, a navíc jsi bývalý člen Admin teamu, takže to víš ještě o to lépe.

Tvoje následné chování bylo velice provokativní a místy i arogantní. Jako bývalý člen Admin teamu víš moc dobře, co by se tobě samotnému nelíbilo, a také moc dobře znáš pravidla, která toto chování vůči členovi teamu zakazují, takže nevidím jediný důvod, proč by měl tvůj trest být neopodstatněný.

Z mého pohledu se Helperka nedopustila jediné chyby, nicméně jsem otevřený tvým screenshotům, které, jak si také psal do chatu, jsi ochoten mi zaslat, a které prý dokazují tvoji nevinu.

Na tyto tvé důkazy tedy budu čekat na e-mailu [email protected], kde s tebou také tento problém budu případně řešit dál. Zde na fóru s řešením tohoto problému končím a na tvé případné další odpovědi zde nebudu reagovat. Myslím, že jsem ti vše už tak vysvětlil dost jasně.

S pozdravem MateX,
vedení Admin teamu PixelHeroes.eu

Před 6 měsíci

Zdravím,

ve tvojí žádosti není napsaný tvůj herní nick, ani kdy si mute dostala. Pokud vím, tak za spam chatu se u nás bany nedávají, takže se nejspíš jedná o mute. Vytvoř si tedy prosím ticket na našem Discordu, kam napiš svůj herní nick, datum a nejlépe čas, kdy si mute dostala a také nick člena Admin teamu, který ti trest udělil.

S pozdravem MateX, vedení PixelHeroes.eu

Před 7 měsíci

Zdravím,

vytvoř si prosím ticket na našem Discordu, kam napiš svoji IP adresu. Najít si ji můžeš na https://www.whatismyip.com/

MateX, vedení PixelHeroes.eu

Před 7 měsíci

Zdravím,
je tato žádost o unban stále ještě aktuální nebo už ban nemáš?

Před 7 měsíci